Hakkımızda

Hakkımızda

AKS TEKNİK ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SİST. OTOM. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. uzun yıllardır Türkiye İstanbul merkezli olarak çalışmaktadır. Türkiye’ nin bütün illerine statik çözümler konusunda destek vermekteyiz. Ürünlerimizin tamamı bünyemizde bulunan mühendislerin AR-GE’ lerinin sonucunda ortaya çıkmıştır. Statik elektrik konusunda yüksek teknolojiyi kullanarak antistatik ürünler de size %100 çözüm oluşturmak için faaliyet göstermekteyiz.

AKS Teknik gerek tedarikçileri ve gerekse müşterileriyle uzun dönemli ilişkiler doğrultusunda, uluslararası standartlarda hizmet veren, müşterilerinin taleplerini karşılayan yatırımlarla sürekli gelişen ve büyüyen bir firmadır. AKS Teknik çalışanları; koşulsuz müşteri memnuniyeti, sürekli gelişme, değişen müşteri ihtiyaçlarının karşılanması, yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmayı hedef alan güçlü bir takımdır.

AKS Teknik statik elektrik önleyici, statik elektrik yükleyici, %100 karbondan üretilen ve patentli olarak antistatik rulman koruyucu üretimini bünyesinde gerçekleştirmektedir.

AKS Teknik statik elektrik konusunda başta ambalaj, plastik, tekstil, elektronik, otomotiv, makine sektöründe önde gelen şirketler referanslarımızdır.

Bunların yanı sıra temassız sıcaklık ölçüm ve termal kamera görüntüleme konusunda OPTRİS ve FLİR markalarının satışını yapmaktadır. AKS Teknik statik üzerine yoğunlaşmış statik üzerine her türlü probleminiz için çözümler üretmeyi hedefler.

UA-54516051-1